Predaj

Predaj nafukovacích stanov a štruktúr

Veľký výber od používaných až po úplne nové. Na základe vašich návrhov vytvoríme špeciálne štruktúry podľa vašich požiadaviek.

 

Všetky naše produkty dodávame s dvoj-ročnou zárukou, bezplatným tréningovým programom a brilantným popredajným servisom. Naše nafukovacie stany a štruktúry sú prenosné, ľahko inštalovateľné a spoľahlivé.

 

Ak máte projekt alebo event, ktorý vyžaduje jedinečný prístup, môže náš tím spolupracovať s vami na dosiahnutie požadovaných výsledkov.

Celoročné využitie

Nízka hmotnosť

Unikátne tvary a farby

Rýchla inštalácia

JEDINEČNÝ DIZAJN

VHODNÝ PRE VŠETKY TYPY EVENTOV A UDALOSTÍ

AIR-ROOF

Je skvelou alternatívou tradičných stanov. Použiteľný

samostatne, alebo spojením viacerých kusov dokáže prekryť

dostatočne veľkú plochu potrebnú pre vaše podujatie.

Pripojením jednej alebo oboch stien vytvára privátny priestor každého eventu. Tvarom a konštrukciou je vhodný ako prekrytie pódií alebo terás. Dobre vynikne na športových akciách,

výstavách či festivaloch. Využitie si nájde aj na oslavách, svadbách a párty. Prenajať sa dá v rozmere 10 x 5 x 4.5m v bielej farbe. Táto veľkosť je vhodná pre cca 80 hostí..

ROZMERY

10x5x4,5m

KAPACITA

max. 80 hostí

POUŽITIE

exteriér

CUBE SQUARE

So svojim bublinkovým efektom na povrchu vyzerá veľmi

efektne a atraktívne. Táto séria stanov s rovnými stenami

umožňuje čo najlepšie využitie priestoru vo vnútri.

S kapacitou od 60 do 600 hostí a v rozmeroch 8x8 až 20x20m je vhodná na všetky typy eventov a akcií, či už firemné eventy spojené s promo akciami, výstavy alebo festivaly, ale aj svadby, oslavy alebo výročia. K dispozícii je aj na prenájom vo veľkosti 12x12x6m s kapacitou pre max 200 hostí v bielom prevedení so šedými okrajmi. Svoje miesto si nájde v interiéri aj exteriéri.

ROZMERY

12x12x6m

KAPACITA

max. 200 hostí

POUŽITIE

interiér, exteriér

CUBE XL

Svojim mohutným vstupom a transparentnými oknami po

bokoch pôsobí veľmi elegantným dojmom. Je atraktívnym

doplnkom reštaurácií, zámockých a horských hotelov.

Svojim dizajnom je obľúbeným stanom pri svadbách, oslavách alebo firemných, či súkromných párty, kedže svojou veľkosťou spoľahlivo uhostí až 350 ľudí. K dispozícii je na prenájom v rozmeroch 12m x 8m x 4,5m v bielej farbe, čím zabezpečí priestor na sedenie pre 100 hostí.

ROZMERY

12x8x4,5m

KAPACITA

max. 100 hostí

POUŽITIE

exteriér

DOME

Populárny stan v našej ponuke. Rebrovaným povrchom vytvára dojem mohutnej kupoly a svojim dizajnom je predurčený pre eventy na vysokej úrovni s veľkým nárokom na efekt.

S priemerom od 8m do 24m a kapacitou až 600 hostí sa radí medzi štruktúry vhodné na veľké akcie, kde je potrebné zaujať a najčastejšie býva použitý pri reklamných alebo promo akciách, autosalónoch, ale aj festivaloch, firemných akciách a verejných podujatiach. Na prenájom je v priemere 10m a kapacitou až 100 hostí v bielom prevedení so šedými okrajmi.

ROZMERY

priemer 10m

KAPACITA

100 hostí

POUŽITIE

exteriér

IGLOO GOLF BALL

Jedinečný a unikátny vzhľad tohto stanu v tvare golfovej loptičky je veľmi originálny a elegantný ako samotný GOLF. Nie je preto prekvapením jeho najčastejšie využitie.

Vo svojej triede jedinečný a elegantný. Využívaný najmä golfovými klubmi, no svoje využitie nájde aj pri podujatiach, výstavách, oslavách, svadbách a všade tam kde sa vyžaduje jednoduchosť a elegancia. Možnosť prenájmu je vo veľkosti 8m bielej farby a pojme až 70 hostí.

ROZMERY

8m

KAPACITA

max. 70 hostí

POUŽITIE

exteriér

LUNA A LUNA XL

Jedna z našich najuniverzálnejších štruktúr. Vzhľadom k svojmu inteligentnému vzhľadu využije priestor úplne maximálne.

Svoje využitie si nájde ako výstavný alebo promo stánok, mobilný bar na každú udalosť, alebo ako VIP či oddychová zóna. Vyrába sa vo veľkostiach 5,5 x 4,3 x 3m a 7,5x5,6x3,5m. Rozmer 7,5x5,6x3,5m je k dispozícii na prenájom v bielej farbe.

ROZMERY

5,5x4,3x3m, 7,5x5,6x3,5m

KAPACITA

cca 60 hostí

POUŽITIE

interiér, exteriér

SPHERE

Hľadáte luxus, kreativitu, exkluzivitu?

… potom ponúkame riešenie pre Váš event.

Jeho povrch umožňuje akýkoľvek projekčný a svetelný efekt z vnútra alebo zvonku. Ideálny pre párty, živé vystúpenia, showroomy alebo fashion show. Sphere prináša jedinečnú atmosféru a nezabudnuteľný zážitok až pre 200 hostí.

ROZMERY

priemer 15m

KAPACITA

200 hostí

POUŽITIE

exteriér

VO SVOJEJ PONUKA MÁME IDEÁLNE ŠTRUKTÚRY

NA VÝSTAVY, KONFERENCIE, REKLAMNÉ A PROMO AKCIE

CUBE M

Tento najnovší rad kociek ponúka vytvárať priestory. Veľké otvorené povrchy poskytujú priestor pre vašu reklamu.

Vyzerajú skvelo a môžete vybrať farebnú žiaru, ktorá zodpovedá téme. Rýchlo sa inštalujú a demontujú. Táto kocka je vhodná pre malé propagačné akcie a výstavy alebo pre súkromné strany.

ROZMERY

3x3x3m, 5x5x4m

VOLCANO

Nové vydanie interiérovej konštrukcie, ktorá zaručuje trvalý dojem pri každej udalosti. Tieto rady vysoko efektívnych, ľahkých, prenosných vnútorných konštrukcií sa môžu objaviť kdekoľvek.

Používa sa v chill-out zónach, dodatočnom priestore pre schôdzky alebo pri vytváraní moderných barových priestorov. Je dodávaný vo veľkostiach 6 až 14m a ako by ste očakávali od všetkých produktov, ľahko sa prepravujú a rýchlo sa inštalujú.

ROZMERY

8x3m

OFFICE WALL

„Nafukovacia kancelaria“, je jednou z našich všestranných vnútorných konštrukcií. Vzhľadom na inteligentný dizajn je voľne stojací, teda nevzniká žiadny zbytočný priestor a nevyžaduje sa žiadne nevzhľadné vybavenie alebo stojany.

Kancelária prichádza v rozmedzí najmenších od 3x3m, 3x4m a 4x5m až po najväčší 6x5m. Veľká veľkosť je ideálnou voľbou pre konferenciu a konferenčnú miestnosť. Najväčší rozmer je schopný obsadiť až 32 ľudí sediacich spolu s premietacou obrazovkou alebo pódiom a nastavenými reproduktormi. Veľmi nízka hmotnosť vzhľadom na využiteľný priestor.

ROZMERY

3x3m, 3x4m, 4x5m, 6x5m

KAPACITA

až 32

SPIDER BIG LEGS

Veľmi obľúbená konštrukcia pre akúkoľvek propagáciu a akciu v interiéri alebo exteriéri. Nový nafukovací Spider Big Leg má unikátny efekt s bublinkovým povrchom.

Ideálna pre propagáciu produktov a značiek na podujatiach, športové a zimné akcie, hudobné stany na festivale, VIP miesta na večierkoch. Môžete si vybrať svoju veľkosť od priemeru 8 až 15 metrov.

ROZMERY

priemer 8m, 15m

RIEŠENIA NA MIERU

AIR WALL

Najuniverzálnejšia vnútorná konštrukcia dodávaná v rôznych veľkostiach a tvaroch. či už rovné, oblé alebo v tvare U.

 

Umožňuje vytvoriť presný priestor a rozmery, ktoré potrebujete vzhľadom na inteligentný dizajn je stena voľne stojaca, teda bez stojanov a príslušenstva. Zároveň fantasticky izoluje hluk.

 

Využitie na fashion show, výstavy, ako reklamná plocha, mobilná kancelária, konferencie,...

CONE

Nafukovací svietiací produkt používaný ako dekorácia alebo ako reklamný banner, na ktorý je možné potlačiť LOGO alebo obrázok.

 

Taktiež je vhodné použiť ich aj na svadbách, večierkoch alebo párty.

 

Využitie na fashion show, výstavy, reklamné a promo akcie, konferencie, ...

DOUBLE ARCH

Ideálne ako cieľové alebo štartovacie značky. Sú navrhnuté tak, aby vám poskytli maximálny vizuálny efekt pri udalostiach.

 

Obľúbené v športových kluboch, motorsportových podujatiach a podnikoch, propagajúcich svoju značku alebo produkt. Môžu byť plne potlačené na povrchu a v rôznych veľkostiach.

 

Využitie na športové podujatia, reklamné a promo akcie,...

OFFICE

Tieto štruktúry sú navrhnuté tak, aby poskytovali osobné priestranné schôdzkové priestory.

 

Poskytujú delegátom dôverné skúsenosti, ktoré im umožnia plne využívať uľahčené stretnutia rečníkov v tichšom prostredí.

 

Veľmi dobré využitie si nájdu aj na výstavách ako propagačné a predajné stánky...

COLUMN

Nafukovací svietiací produkt používaný ako dekorácia alebo ako reklamný banner, na ktorý je možné potlačiť LOGO alebo obrázok.

 

Taktiež je vhodné použiť ich aj na svadbách, večierkoch alebo párty.

 

Využitie na fashion show, výstavy, reklamné a promo akcie, konferencie,...

DOSIAHNITE DOKONALÝ VÝSLEDOK

K našim nafukovacím stanom a štruktúram ponúkame aj príslušenstvo, ako podlaha, dvere, koberec, klimatizácia a ohrievače, osvetlenie stien stanov, ...

 

 

Našou prácou je pripraviť pre vás event 21.storočia

Naše návrhy a služby prinášajú nápady a flexibilitu, ktoré mnohí považovali za nemožné

MÁTE AKÉKOĽVEK OTÁZKY?

SME TU PRE VÁS

vipstany@vipstany.com

+421 948 863 343

 

Copyright © 2018 by The Magic Glamour s. r. o. All Rights Reserved

created by simplyBe.sk